PIŁKARKI Z SAMBOROWA NAJLEPSZE W WOJEWÓDZTWIE!

8 czerwca 2017r. w miejscowości Jeziorany odbył się  finał wojewódzkiego turnieju piłki możnej: „Mała Piłkarska Kadra Czeka” w kategorii dziewcząt do lat 13. Reprezentacja SP Samborowo prowadzona przez Sławomira Mikołajczyka i Arkadiusza Łopatowskiego po zaciętych meczach zdobyła tytuł Mistrza województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W turnieju wzięły udział cztery najlepsze drużyny z Warmii i Mazur. Po pierwszym trudnym i zwycięskim spotkaniu nad drużyną z SP Kozłowo 2:1, dziewczęta musiały grać mecz po meczu z gospodyniami turnieju. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Samborowa 1:0. Dzięki temu dziewczęta zapewniły sobie miejsce lidera w tabeli. Pełnią sukcesu cieszyły się po kolejnym już w tym roku zwycięstwie nad drużyną z Pisza 3:2. Osiągnięty sukces jest kolejnym wielkim wyczynem reprezentacji dziewczynek SP Samborowo. Po występie na Stadionie Narodowym w Warszawie o “Puchar Tymbarku” kolejny raz udowodniły, że w województwie Warmińsko – Mazurskim nie mają sobie równych!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skład SP Samborowo: Anna Brzozowska, Oliwia Czarnecka, Kaja Morenc, Maria Sadowska (SP Brzydowo), Amelia Gliwa, Wiktoria Żygo, Michalina Kulesza, Wiktoria Szczuplińska, Martyna Wrzesińska, Wiktoria Filiczkowska.

Opiekunowie: Sławomir Mikołajczyk i Arkadiusz Łopatowski

Źródło: Gmina Ostróda

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.