POROZUMIENIA W SPRAWIE WSPÓŁPRACY ZE SZKOŁAMI Z OSTRÓDY I NIDZICY

Prezes Policyjnego Klubu Sportowego MAZURY oraz Dyrektorzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie i Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Nidzicy podpisali porozumienie o współpracy.

Na jego podstawie strony będą realizowały zadania na rzecz edukacji i propagowania bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, profilaktyki, kształtowania postaw patriotycznych i społecznych w odniesieniu do dzieci i młodzieży oraz upowszechniania wiedzy fachowej i kondycji fizycznej.
W miniony piątek (30.09.2022r.) w siedzibie ostródzkiej szkoły średniej przy ul. Sportowej spotkali się Prezes Policyjnego Klubu Sportowego MAZURY Mateusz Dobroński oraz ich Dyrektorzy tj. Pan Henryk Rybacki i Pan Dariusz Wółkiewicz. Okazją do spotkania było podpisanie porozumienia o współpracy z wymienionymi instytucjami oświatowymi.
Na jego podstawie, strony wspólnie będą realizowały zadania na rzecz edukacji i propagowania prawidłowych postaw moralnych i patriotycznych w społeczeństwie lokalnym, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. Ponadto będą wspierać oraz organizować ogólnodostępne przedsięwzięcia o charakterze edukacyjnym oraz sportowo-rekreacyjnym.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.