POWRÓT ”DUMY MAZUR”. BŁONIANKA-SOKÓŁ 2:3

Śmiało można stwierdzić, że właśnie dla takich emocji obserwuje się piłkę nożną i kibicuję się ukochanej drużynie. Ostatni ligowy mecz Sokoła miał wszystko – upadek, wstanie z kolan i szczęśliwe zakończenie.

Praca w grupie przynosi wymarzone efekty – Sokół przegrywając do przerwy 0:2 potrafił odwrócić mecz i w drugiej połowie zaaplikować rywalom z Błoni 3 bramki. Ostródzki zespół przeszedł długą drogę, chyba wszyscy się zgodzicie że prezentując formę z początku sezonu ten fantastyczny powrót byłby niemożliwy do zrealizowania.

TABELA III LIGI

Błonianka Błonie – Sokół Ostróda 2:3 (2:0)

Koterwas 16’, Jabłoński 41’ – Kasprzyk 66’ (k), Banul 69’, Święty 74’.

Błonianka: Jabłoński – Zalewski, Niemyjski (81’ Siudak), Zajączkowski, Brewczyński, Koterwas, Włodarczyk (74’ S.Śmieciński), Niezgoda, Korczak, Nowakowski (74’ Skowron), Jabłoński (55’ Jarczak).

Sokół: Florczak – Kventsar, Porębski, Skok, Pawluczuk, Kopacz (64’ Banul), Kiełtyka (46’ Szałkowski), Furman, Święty, Mysiorski, Kasprzak.

Żółte kartki: Zajączkowski, Brewczyński, Nowakowski – Kventsar, Mysiorski, Kopacz, Kasprzyk.

Ostatnie w tej rundzie spotkanie zagramy na własnym boisku. W sobotę 19 listopada podejmować będziemy drużynę Ursusa Warszawa. Początek meczu o godz. 13:00. Serdecznie zapraszamy.