PUCHAR WOJEWÓDZKI JEDZIE DO MORĄGA! HURAGAN-WIKIELEC 3:1

Dzisiaj Huragan Morąg miał dużą szansę na zdobycie Wojewódzkiego Pucharu dla naszego Powiatu. Dzięki wielkiej determinacji udało się.

Do przerwy Huragan przeważał i zmarnował dwie doskonałe okazję które miał Rafał Kruczkowski a goście w ostatniej akcji tej części meczu po stałym fragmencie gry obejmują prowadzenie po strzale Pawła Kolcza.

Po przerwie jeszcze większa przewaga morążan, ale o końcowym wyniku spotkania zadecydowało ostatnie 13 minut meczu. W 80. minucie spotkania po ogromnym zamieszaniu pod bramką Wikielca bramkę zdobywa niezawodny Joao Augusto. Trzy minuty później dośrodkowanie Piotra Łysiaka zamyka Rafał Kruczkowski, który w trzeciej swojej próbie strzela w końcu upragnioną i dającą nam prowadzenie bramkę. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry morążanie przeprowadzają kontrę, po której w polu karnym GKS-u faulowany jest Michał Bartkowski. Jedenastkę zamienia na bramkę Rafał Maciążek i morążanie już mogą się cieszyć ze zdobycia trzeciego w historii pucharu na szczeblu naszego województwa.

Kaczkan Huragan Morąg – GKS Wikielec 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Kolcz (45′), 1:1 Joao Augusto (80′), 2:1 Kruczkowski (83′), 3:1 Maciążek (90+3′ karny).

Żółte kartki: Lawrenc – Tomkiewicz, Sobociński.

Kaczkan Huragan: Lawrenc – Bogdanowicz, Maciążek, Szawara, Stankiewicz – Kruczkowski, Michałowski (74′ Bartkowski), Łysiak, Lenart (63′ Żwir) – Galik, Joao Augusto.

GKS: Suszczewicz – M. Jajkowski, Kacperek, Kolcz, Sz. Jajkowski, Gurow, Nowiński (26′ Płoski), Tomkiewicz, Śledź (85′ Tomczyk), Wypniewski, Sobociński (85′ Górski).

Tutaj relacja z meczu

Huragan: Lawrenc – Bogdanowicz, Maciążek, Szawara, Stankiewicz – Kruczkowski, Michałowski (74′ Bartkowski), Łysiak, Lenart (63′ Żwir) – Galik, Joao Augusto.