SAMBOR TCZEW POKONANY. KOLEJNE ZWYCIĘSTWO ORKANA W II LIDZE

Doskonale po dłuższej przerwie spisali się piłkarze ręczni ostródzkiego Orkana. W meczu rundy rewanżowej II ligi, który rozegrany został w sobotę 11 lutego bez większych problemów uporali się w Tczewie z miejscowym Samborem wygrywając 36 – 27.

Już przed przerwą uwidoczniła się przewaga ostródzian, którzy zakończyli pierwszą połowę prowadząc dziewięcioma bramkami 20:11.  W drugiej połowie zawodnicy Orkana kontrolowali przebieg meczu, wygrywając ostatecznie jedenastoma bramkami.

Dzięki temu z Tczewa w sobotni wieczór udało się wrócić z kompletem punktów i zrobić kolejny mały kroczek w kierunku awansu do I ligi.

Orkan zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów, co znajdujący się na drugiej pozycji zespół z Grudziądza. Na trzecim miejscu z dwoma punktami straty plasuje się Gwardia Koszalin.

Orkan Ostróda: Marcin Prorok, Jacek Krawczyk oraz Maciej Wasilenko, Przemysław Rzymkowski – 4, Jakub Zakrzewski – 2, Adrian Wojciechowski – 2, Artur Sadowski – 3, Szymon Hegier – 6, Krystian Maćkowski – 4, Patryk Buluk – 1, Marcin Korzeniewski, Szymon Wierzbicki – 3, Dominik Rogala, Marcin Zagrajek – 5, Bartosz Bonk, Bartosz Idzikowski – 6