SOKÓŁ W PÓŁFINALE PUCHARU WOJEWÓDZKIEGO

Sokół Ostróda po widowiskowym meczu pokonał Tęcze Biskupiec 6:3. Ostródzianie nieco się w drugiej połowie rozluźnili i w sumie dzięki temu mieliśmy emocje.

Różnicę w jakości obu zespołów było widać właściwie od początku spotkania. Sokół dominował, utrzymywał się dłużej przy piłce i prowadził grę. Można powiedzieć, że zrobił swoje aplikując .

Natomiast w drugiej odsłonie widoczne było rozluźnienie w poczynaniach Trójkolorowych, pozwoliło strzelić gospodarzom dwie bramki w przeciągu trzech minut. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Suchocki i w 70 minucie zabił mecz, strzelając na 5:2.

Sokół zagrał z niżej notowanym rywalem jak na to przystało, na luzie i ofensywnie co pozwoliło na festiwal strzelecki.

Tęcza Biskupiec – Sokół Ostróda 3:6 (0:3)

Bramki: Piotr Andruszkiewicz 52, Mateusz Różowicz 55, 85 – Sebastian Pączko 14, Robert Hirsz 22 (k), Kamil Dmowski 45, Rafał Śledź 50, Łukasz Suchocki 73, 76

Sokół Ostróda: Kotkowski – Smyt (79′ Wróblewski), Wojciechowski, Danilczyk, Szczepański – Słowicki, Dmowski , Jankowski (63′ Korzeniewski), Pączko – Hirsz (63′ Suchocki), Śledź.