SOKÓŁ WZNOWIŁ TRENINGI PRZED PIŁKARSKĄ WIOSNĄ

We wtorek 8 stycznia, po krótkiej zimowej przerwie, piłkarze Sokoła wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 rozgrywek III ligi. W pierwszych zajęcia wzięło udział 22 zawodników.

W porównaniu do rundy jesiennej w treningu nie uczestniczyli Mateusz Broź, Jakub Paprzycki (rozwiązanie umów), Michał Danilczyk (umowa ważna do listopada 2018 r.) i Kacper Jodłowski, ale nie jest wykluczone, że ci dwaj ostatni będą trenować z ostródzką drużyną. Wśród zawodników biorących udział w zajęciach było 5 juniorów (Konrad Rybicki, Filip Czerwonka, Paweł Muszyński, Piotr Ziółkowski, Adrian Wasiak) oraz jeden zawodnik testowany. Ten ostatni, występujący na pozycji napastnika, jest bliski podpisania kontraktu z „Trójkolorowymi”.

Dzisiejsze zajęcia miały luźny charakter i zostały zakończone grą wewnętrzną. Warto odnotować, że pierwszą bramkę w nowym roku zdobył Tomasz Kowalski.

W bieżącym tygodniu piłkarzy czeka sporo pracy. Kolejne zajęcia na bocznym boisku przy ul. 3 Maja już w środę, we czwartek i piątek piłkarze mają zaplanowane po 2 treningi, a w sobotę i niedzielę zajęcia odbywać się będą na stadionie lekkoatletycznym.

Najbliższy sparing odbędzie się w sobotę 26 stycznia na stadionie przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie. O godzinie 11:00 podejmować będziemy IV-ligowego Lecha Rypin.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.