SOKÓŁ ZWYCIĘSKI W SPARINGU

W rozegranym w niedzielę 28 stycznia meczu sparingowym Sokół pokonał występujący w IV lidze MKS Przasnysz 2-1.

Podobnie jak w poprzednich dwóch sparingach trener Sokoła Sławomir Majak desygnował do gry dwie równorzędne jedenastki. Już w 3 minucie po strzale Adriana Pluty objęliśmy prowadzenie, jednak goście zaledwie 120 sekund później wyrównali. Zwycięską dla Sokoła bramkę zdobył w 63 minucie kapitalnym strzałem  Adrian Korzeniewski.

W dzisiejszym meczu ponownie zabrakło Adriana Bieńkowskiego, Łukasza Buczkowskiego, Krystiana Słowickiego, Daniel Mlonka oraz Arkadiusza Gajewskiego. Testowany w pełnym wymiarze czasowym był lewy obrońca Przemysław Przysowa, poprzednio zawodnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, jednak trener Sokoła nie podjął jeszcze decyzji w sprawie jego angażu w klubie.

Kolejny sparing, w związku z odwołaniem z powodu rywala czyli Olimpii Grudziądz, zagramy 10 lutego. Ponownie na własnym boisku przy ul. 3 maja 19 podejmować będziemy IV-ligową Concordię Elbląg. Początek meczu o godz. 11:00.

Sokół Ostróda – MKS Przasnysz 2-1 (1-1)

Pluta 3′, Korzeniewski 63′ – nieznany 5′.

skład Sokoła: 1 połowa: Mikołajczyk-  Przysowa, Wojciechowski, Pluta, Kuciński – Roszkiewicz, Kajca, Ewertowski, Rosolinski, Smyt – Rybicki.

2 połowa: Mikołajczyk – Przysowa, Maternik, Mykytyn, Korzeniewski – Jankowski, Otręba, Paczkowski, Michalski, Muszyński – Wójcik.