SPORTOWCY Z OSTRÓDY Z U BURMISTRZA

Sukcesy ostródzkich sportowców to powód do największej dumy i uznania. Na zaproszenie i z inicjatywy Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka doszło dzisiaj (05/08/2020) do spotkania ze współautorami ogromnych sukcesów ostródzkiego sportu minionych tygodni.

Awans ostródzkich Sokołów do II ligi piłki nożnej oraz zwycięstwo w Wojewódzkim Pucharze Polski to najjaśniejsza jak dotąd karta w historii piłkarskiej dumy Ostródy. Nie inaczej jest z sukcesami młodych, ostródzkich siatkarek i siatkarzy, którzy osiągnęli historyczny sukces awansując do Finału Mistrzostw Polski Juniorów i grona najlepszych siatkarzy w Polsce, oraz -w przypadku żeńskiej pary : Aleksandra Stadnik/Aleksandra Chudzik- zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski Juniorek.

W spotkaniu, podczas którego Burmistrz przekazał okolicznościowe listy gratulacyjne i podziękowania wzięli udział przedstawiciele Zarządu oraz sztabu trenerskiego Sokoła Ostróda,m.in. Wiceprezes Zarządu Robert Borkowski oraz trener Piotr Jacek, a także trenerzy Klubu Sportowego SMS Ostróda: Grzegorz Białek, Michał Michalak oraz Jakub Michalak.

Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, trenerom i osobom współodpowiedzialnym za sukcesy ostródzkich sportowców serdecznie gratulujemy i dziękujemy za chwile pełne wzruszeń, dumy i radości.

źródło: UM Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.