DERBY POWIATU DLA HURAGANU MORĄG

Sobotnie derby powiatu pomiędzy szóstym w tabeli Sokołem Ostróda, a drugim Huraganem Morąg zapowiadały się na wielki mecz. Przez niemal całą pierwszą połowę zgromadzona publika miała okazję oglądać wyrównane spotkanie, niestety w samej kocówkę bramkę do szatni dla Morążan strzelił Lipski. Piłkarze Sokoła na drugą połowę wyszli zmotywowani, żeby odrobić wynik, lecz w 58 minucie Biedrzycki strzelił gola na 2-0 i podciął skrzydła gospodarzom. W samej końcówce Lenart, ładnym strzałem z dystansu dobił rywali i u pieczętował zwycięstwo 3-0.

Dodatkową uroczystością przed meczem było, wręczenia przez delegata Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej Łukasza Konończuka honorowych złotych i srebrnych odznak WMZPN. Odznaczonymi zostali prezes klubu Jerzy Sarnecki oraz Paweł Śnieżawski, Mieczysław Gukiewicz, Hubert Żebrowski, Mirosław Hajdukiewicz oraz Piotr Jasionowski.

Sokół OstródaKaczkan Huragan Morąg 0-3 (0-1)

Lipka 45′, Biedrzycki 58′, Lenart 89′

Sokół Ostróda: Matłoka – Sędrowski, Naczas, Gwiazda, Wojciechowski, Korzeniewski, Jankowski, Sierzputowski (87′ Roszkiewicz), Słowicki (55′ Nowiński), Piceluk (69′ Goździejewski), Smyt (83′ Filipek).

Kaczkan Huragan Morąg:  Imianowski – Szawara, Koprucki, Lipka, Podhorodecki, Biedrzycki, Zajączkowski (60′ Przybylski), Galik, Szmydt (69′ Lenart), Mlonek (86′ Chabko) , Chiliński (77′ Czorniej).