ZAWODNICY DRAGON FIGHTER WYWALCZYLI 2 MEDALE NA ALMMA 191

W sobotę odbyły się zawody ALMMA 191 w Sochaczewie. Był to X Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Startowało tam 3 zawodników z klubu Dragon Fighter z Bynowa prowadzonej przez Adriana Błońskiego, udało się przywieźć 2 medale.

Mariusz Witkowski wywalczył srebro BJJ. Natomiast brązowy medal trafił do Antka Walczaka. Z kolei Michał Dereszkiewicz wygrał jedną walkę, ale drugi jego rywal podczas sobotnich potyczek okazał się lepszy i Michał musi zadowolić się miejscem poza podium.

Warto nadmienić że Mariusz przegrał walkę finałową tylko na przewagi nie tracąc żadnego punku z zawodnikiem który walczył na dużej gali WOTORE, był nim Damian „mały” Bury.

Antek Walczak z kolei walczył równolegle w 2 kategoriach BJJ i MMA tocząc razem 7 walk i niestety na brązowy medal w MMA zabrakło siły. Toczył 3 walki pod rząd, nie mając praktycznie żadnej przerwy schodząc z maty i wchodząc do klatki.