ZNAMY TERMINARZ SOKOŁA W III LIDZE NA SEZON 2018/2019

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz dla grupy pierwszej III ligi na sezon 2018/19. Runda jesienna rozpocznie się 11-12 sierpnia, a zakończy 17-18 listopada.

Pierwszy przeciwnikiem Sokoła będzie na własnym boisku Świt Nowy Dwor Mazowiecki, a juz w drugiej serii czeka nas wyjazdowe derbowe starcie z Huraganem Morąg. Szczegółowe terminy spotkań zostana podane w późniejszym terminie.

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

Sokół Ostróda – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Unia Skierniewice – Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki – Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom – Legia II Warszawa
Polonia Warszawa – Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz – MKS Ełk
Olimpia Zambrów – Huragan Morąg
Znicz Biała Piska – ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 2 – 15 sierpnia

Huragan Morąg – Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo – ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Biała Piska
MKS Ełk – Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek – Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa – Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom
Ursus Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 3 – 18-19 sierpnia

Sokół Ostróda – MKS Ełk

Sokół Aleksandrów Łódzki – Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie – Unia Skierniewice
Broń Radom – Ursus Warszawa
Polonia Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów – Victoria Sulejówek
Znicz Biała Piska – Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 4 – 25-26 sierpnia

Victoria Sulejówek – Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg – ŁKS 1926 Łomża
MKS Ełk – Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa – Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa – Polonia Warszawa
Unia Skierniewice – Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki – Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 – 1-2 września

Sokół Ostróda – Legia II Warszawa

Ruch Wysokie Mazowieckie – Legionovia Legionowo
Broń Radom – Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa – Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz – Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska – Victoria Sulejówek
ŁKS 1926 Łomża – MKS Ełk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Huragan Morąg

Kolejka 6 – 5 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo – Huragan Morąg
MKS Ełk – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek – ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa – Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa – Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice – Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki – Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie – Broń Radom

Kolejka 7 – 8-9 września

Sokół Ostróda – Ursus Warszawa

Broń Radom – Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża – Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria Sulejówek
Huragan Morąg – MKS Ełk

Kolejka 8 – 15-16 września

Unia Skierniewice – Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo – MKS Ełk
Victoria Sulejówek – Huragan Morąg
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS 1926 Łomża
Ursus Warszawa – Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki – Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie – Pelikan Łowicz
Broń Radom – Polonia Warszawa

Kolejka 9 – 22-23 września

Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów Łódzki

Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz – Broń Radom
Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska – Unia Skierniewice
ŁKS 1926 Łomża – Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg – Legia II Warszawa
MKS Ełk – Victoria Sulejówek

Kolejka 10 – 29-30 września

Ruch Wysokie Mazowieckie – Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo – Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa – MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Huragan Morąg
Ursus Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice – ŁKS 1926 Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Biała Piska
Broń Radom – Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa – Pelikan Łowicz

Kolejka 11 – 6-7 października

Sokół Ostróda – Broń Radom

Pelikan Łowicz – Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska – Ruch Wysokie Mazowieckie
ŁKS 1926 Łomża – Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Unia Skierniewice
Huragan Morąg – Ursus Warszawa
MKS Ełk – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek – Legia II Warszawa

Kolejka 12 – 13-14 października

Polonia Warszawa – Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo – Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa – MKS Ełk
Unia Skierniewice – Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS 1926 Łomża
Broń Radom – Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów

Kolejka 13 – 20-21 października

Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz

Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska – Polonia Warszawa
ŁKS 1926 Łomża – Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg – Sokół Aleksandrów Łódzki
MKS Ełk – Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek – Ursus Warszawa
Legia II Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14 – 27-28 października

Olimpia Zambrów – Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa – Legia II Warszawa
Unia Skierniewice – Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki – MKS Ełk
Ruch Wysokie Mazowieckie – Huragan Morąg
Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa – ŁKS 1926 Łomża
Pelikan Łowicz – Znicz Biała Piska

Kolejka 15 – 3-4 listopada

Sokół Ostróda – Legionovia Legionowo

Znicz Biała Piska – Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża – Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa
Huragan Morąg – Broń Radom
MKS Ełk – Ruch Wysokie Mazowieckie
Victoria Sulejówek – Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa – Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ursus Warszawa

Kolejka 16 – 10-11 listopada

Sokół Ostróda – Znicz Biała Piska

Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa
Unia Skierniewice – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki – Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie – Victoria Sulejówek
Broń Radom – MKS Ełk
Polonia Warszawa – Huragan Morąg
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 17 – 17-18 listopada

ŁKS 1926 Łomża – Sokół Ostróda

Znicz Biała Piska – Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów
Huragan Morąg – Pelikan Łowicz
MKS Ełk – Polonia Warszawa
Victoria Sulejówek – Broń Radom
Legia II Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa – Unia Skierniewice

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.