W Rumi rozegrano Mistrzostwa Polski w duathlonie na dystansie sprinterskim. Wśród uczestników nie zabrakło zawodników z Ostródy – Macieja Piaseckiego i Maćka Wiśniewskiego, którzy wrócili z zawodów z bardzo dobrymi wynikami.
Tag: Mistrzostwa Polski
KSIĘGOWY Z OSTRÓDY MARCIN WICEMISTRZEM POLSKI W JIU JITSU
W miniony weekend w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski BJJ No-Gi. Barwy ostródzkiego klubu reprezentowali: Marcin Kasprowicz, Bartek Kleber, Olivier Stankiewicz, Krzysztof Fafiński, Filip Raczyński oraz Rafał Lewandowski.
OSTRÓDA GOSPODARZEM MISTRZOSTW POLSKI W KOLARSTWIE
Na stronie internetowej Polskiego Związku Kolarskiego pojawiła się informacja, że tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie szosowym odbędzie się w Ostródzie.
NIGDY MU DOŚĆ. MICHAŁ WIŚNIEWSKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI
W dniach 8–10 listopada w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu (BJJ) – jedno z najważniejszych wydarzeń tej dyscypliny w kraju. Na macie stanął m.in. dobrze znany w Ostródzie Michał Wiśniewski, trener i założyciel klubu Hardcore Jiu-Jitsu Ostróda, który wraca z zawodów z brązowym medalem w kategorii Master 3, czarne pasy, do 82,3… Czytaj dalej NIGDY MU DOŚĆ. MICHAŁ WIŚNIEWSKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI
BYLI ŚWIETNI NA ODRZE. KRZYSZTOF FURGA MISTRZEM POLSKI MŁODZIKÓW
Kajakarze UKS Puma Ostróda z sukcesami w Opolu. Podczas Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym na rzece Odrze zdobyli trzy medale i pokazali, że w ostródzkim klubie regularnie pojawiają się nowe talenty.
ANTEK I PATRYK – ZŁOTY I SREBRNY MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W JIU JITSU
Antek Walczak i Patryk Szymański z klubu Dragon Fighter bynowo. osiągnęli świetne wyniki podczas V Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w brazylijskim jiu-jitsu, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim.
JULIA SZARMACH WICEMISTRZYNIĄ POLSKI
Julia Szarmach, zawodniczka Energi-Morliny Ostróda, po raz kolejny dostarczyła powodów do dumy zarówno klubowi, jak i całemu miastu. W miniony weekend (16–18 maja) w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w tenisie stołowym, gdzie młoda ostródzianka wywalczyła srebrny medal.
PRZYWIÓZŁ GARŚĆ MEDALI Z MISTRZOSTW POLSKI W TRÓJBOJU SIŁOWYM
W dniach od 12 do 13 kwietnia br. w Zalesiu odbyły się XVI Mistrzostwach Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego 2025 w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu, które stanowiły jednocześnie eliminacje do mistrzostw świata, które w tym roku odbędą się w Brazylii.
OLIVIER, GRZEGORZ I MICHAŁ – MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI W JIU-JITSU
W miniony weekend, 5 i 6 kwietnia, Legionowo gościło Mistrzostwa Polski ADCC – najbardziej prestiżowe zawody jiu-jitsu bez kimon w kraju. Turniej jak co roku przyciągnął czołowych zawodników BJJ, ale również licznych reprezentantów MMA i zapasów. Poziom rywalizacji był niezwykle wysoki, a emocji na macie nie brakowało.
PAWEŁ TADAJEWSKI ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI W BIEGU NA ORIENTACJĘ
W dniach 29–30 marca 2025 roku w nadmorskich lasach w okolicach Choczewa (woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski w długodystansowym biegu na orientację. W zawodach wystartowało łącznie 485 zawodników i zawodniczek z całego kraju – 196 kobiet oraz 289 mężczyzn. Imprezę zorganizowano na niezwykle wymagającym, nadmorskim terenie w pobliżu latarni Stilo, słynącym z wydm, mokradeł… Czytaj dalej PAWEŁ TADAJEWSKI ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI W BIEGU NA ORIENTACJĘ










