Cmentarz komunalny przy ul. Spokojnej w Ostródzie czekają zmiany. Miasto rozpoczęło inwestycję, która obejmuje zarówno powiększenie nekropolii, jak i poprawę infrastruktury wokół obiektu. Prace podzielono na dwa etapy realizowane przez różne firmy.
Tag: parking
POWSTANIE PROJEKT NOWEJ ŚCIEŻKI WOKÓŁ JEZIORA SAJMINO – OBY TYM RAZEM DOBRZE
Miasto podpisało cztery umowy na opracowanie dokumentacji inwestycji infrastrukturalnych w Ostródzie. Wśród nich znalazły się: chodnik w ramach przebudowy drogi (BIG), sięgacz przy ul. Gustawa Gizewiusza, wspomniana ścieżka wokół jeziora oraz parking z oświetleniem przy ul. Olsztyńskiej.
ZAMKNIĘCIE PARKINGU PRZY STAROSTWIE
Od 30 marca do 12 kwietnia parking przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 będzie całkowicie wyłączony z użytkowania. Powodem są prowadzone prace remontowe.
NIEUDANY DRIFT ZAKOŃCZONY NA FASADZIE SKLEPU
W piątek, 26 grudnia 2025 roku, około godziny 23:00 na parkingu jednego z pawilonów handlowych w Ostródzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 20-letniego kierowcy BMW.
STAROSTWO CHCE WYREMONTOWAĆ PARKING PRZED SWOIM PROGIEM
Powiat Ostródzki ogłosił postępowanie na modernizację nawierzchni parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego przy ul. Jana III Sobieskiego 5. Już na początku można postawić pytanie, czy inwestowanie w parking, który w tragicznym stanie nie jest, to dziś najlepszy kierunek – zwłaszcza w okresie biedy w samorządach i w obliczu innych wydatków, które starostwo ma przed sobą,… Czytaj dalej STAROSTWO CHCE WYREMONTOWAĆ PARKING PRZED SWOIM PROGIEM
TAK W OSTRÓDZIE NIEKTÓRE OSOBNIKI DBAJĄ O UDOGODNIENIA
Patrząc na widok zastany w poniedziałek na parkingu jednego z marketów przy kubłach PCK, trudno nie zadać sobie pytania, czy jest sens się starać. PCK udostępnia pojemniki na odzież, dając lokalnej społeczności wygodę – tymczasem ubrania czy inne tekstylia zostały wyciągnięte z pojemników i rozwleczone, jakby stał za tym jakiś dziki zwierz.
OSTRÓDA: PO PIJAKU DEMOLOWAŁ NIE SWOJE BMW. POCHWYCIŁ GO WŁAŚCICIEL
Nocą z piątku na sobotę (28/29.03.2025) mieszkańca Ostródy obudził alarm, który włączył się w jego aucie. Właściciel zauważył na parkingu mężczyznę, który demolował jego bmw.
OSTRÓDZIANIN ZOSTAWIŁ OTWARTE AUTO – „ZNIKNĘŁA” SKRZYNKA NA NARZĘDZIA
Ostródzcy policjanci przypominają o konieczności właściwego zabezpieczenia pojazdów pozostawianych na parkingach.
PALIŁ SIĘ AUTOBUS NA STACJI BENZYNOWEJ W MAŁDYTACH
Przed godz. 17:00 jednostki ochrony przeciwpożarowej zostały wezwane do pożaru komory silnika autobusu, który stał na parkingu w pobliżu stacji benzynowej w Małdytach.
PIJANY MĘŻCZYZNA ”POŻYCZYŁ SOBIE” BUSA I RUSZYŁ DO DOMU
W nocy 1 listopada 2024 roku, osoby przemieszczające się ulicami miasta mogły na ulicach Ostródy zauważyć busA do przewozu osób. Nie był to jednak zorganizowany na ten dzień darmowy transport na okoliczne cmentarze.










