ALPINA – WIODĄCY PRODUCENT DREWNIANYCH DOMKÓW LETNISKOWYCH

Ekologiczne podejście do życia stało się w ostatnich czasach bardzo trendy. Zdrowe odżywanie, walka z zalegającymi na świecie odpadami te i inne działania pozwalają nam żyć w zgodzie z naturą. Jednak ludzie zaczęli również łączyć ekologię z architekturą, by móc mieszkać w prozdrowotnych warunkach. O ekologicznych domach z drewna opowie właściciel firmy zajmującej się drewnianym budownictwem – Pan Arkadiusz Konewka.

Co może Pan powiedzieć na temat działalności firmy? Które produkty zwracają szczególną
uwagę?

AK:  Alpina to coraz częściej znana firma, która zajmuje się produkcją obiektów budowlanych w oparciu o surowiec naturalny jakim jest drewno. Nasza oferta jest szeroka, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Ceny są przystępne, natomiast czas realizacji zamówień wynosi zaledwie od 4 do 6 tygodni. Firma zatrudnia szereg ekspertów, którzy pilnują naszej realizacji na każdym etapie jej wykonywania – od projektu do końcowego wykańczania wnętrza. Jeśli chodzi o produkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę, to myślę, że są to przede wszystkim domki letniskowe. Nasze domki są naprawdę bardzo różnorodne. Cieszą się popularnością nawet na rynku zagranicznym. Każdy jest w stanie znaleźć taki domek, który spełni wszelkie oczekiwania.

Czy domki z drewna są trwałymi konstrukcjami?

AK:  Oczywiście, drewno, głównie to pochodzące z drzew iglastych to długotrwały materiał budowlany. Po odpowiedniej pielęgnacji nasz domek może służyć przez wiele lat. Ponadto jako firma dbamy o to, by domki były wykonane z dobrego drewna o odpowiedniej wilgotności, impregnacji, jak i pochodzeniu. Posiadamy wszelkie niezbędne do budowy z drewna certyfikaty potwierdzające jego najwyższą jakość. Nasz surowiec jest suszony komorowo i czterostronnie strugany, by zapewnić mu jak najlepszą jakość i trwałość. Stosowanie uszczelnianych okien i drzwi dodatkowo chroni wnętrze domku przed wiatrem,
jak i izoluje od hałasu z zewnątrz. Nasi klienci otrzymują wszelkie informacje jak pielęgnować ich domek, by jego eksploatacja była długa i przyjemna.

Co stoi za sukcesem firmy Alpina?

AK: Głównie zapewnienie najwyższej jakości w najniższej cenie. Nasza oferta łączy przyjemność z odpoczynkiem i chroni nasze środowisko. Pozwalamy również klientom na ich indywidualizm. Zawsze realizujemy projekty od klientów z chęcią i dalszą perspektywą rozwoju.

 

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.