DASTAN – STYLOWY TRZYDZIESTOLATEK

DASTAN to marka tworząca modę męską już od trzydziestu lat. W sieci jej salonów dostępne są kolekcje, dzięki którym mężczyzna może stworzyć całą swoją garderobę. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, które łączą się z otwartością na nowości, a także świadoma selekcja trendów, poparta obserwacją czołowych światowych marek sprawiają, że ubrania marki wyróżniają się doskonałym, a jednocześnie nieszablonowym stylem, w którym klasyka miesza się z najnowszymi trendami.

Kolekcje DASTAN tworzy doskonale dobrany zespół pasjonatów mody i pracy, którzy chcą stale odpowiadać na wciąż zmieniające się potrzeby klientów i trendy. W odpowiedzi na te potrzeby w ofercie marki dostępne są więc zarówno garnitury, marynarki, koszule czy spodnie, szeroki wybór dodatków m.in. butów, poszetek czy krawatów, jak i rozszerzająca się oferta casualowa ze swetrami czy kurtkami. W salonach DASTAN ubierze się zarówno mężczyzna ceniący ponadczasową klasykę, jak i ten, który lubi bawić się najnowszymi trendami. Kolekcje projektowane i produkowane są w Polsce.

Siedziba marki, wraz z produkcją od trzydziestu lat, niezmiennie, pozostaje w Łodzi. Jako marka rodzinna DASTAN ceni takie wartości, jak tradycja, bliskość, nawiązywanie relacji, przyjaźń czy zaufanie. Dlatego tak ważny jest zespół tworzących ją ludzi, traktujących swoją pracę z szacunkiem i pasją. Marka stawia też na zaufanie powracających klientów i rozszerza działania w social mediach, aby być bliżej klienta, móc rozszerzać grupę przyjaciół DASTAN.

Mimo historii tworzonej od trzech dekad, zbudowanego doskonałego zespołu i rozwiniętej sieci sprzedaży, DASTAN nie osiada na laurach i stale chce więcej! Trzydzieści lat to doskonały pretekst do otwarcia trzydziestego salonu. Dążąc do tego, 14 września otwarty zostanie salon w Ostródzie. W Galerii Mazurskiej powstanie przestrzeń, która odpowie na potrzeby chcących dobrze wyglądać mężczyzn. Dołącz do grona przyjaciół DASTAN i rozpocznij z nami obchody 30 urodzin!

Materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.