ROSSMANN: POKAŻ SWOJA LETNIĄ METAMORFOZĘ I WYGRAJ IPHONE’A LUB KARTĘ PODARUNKOWĄ

Pokaż swoją letnią metamorfozę i wygraj iPhone’a lub kartę podarunkową

 

#PrzejścieDoLata – pod tym hasztagiem trwa do 27 czerwca konkurs Rossmanna na TikToku, w którym nagrodami jest pięć iPhone’ów 13 i 10 elektronicznych kart podarunkowych o wartości 200 zł każda. Zasady są bardzo proste. Wystarczy nagrać krótki film do muzyki „Lato w Rossmannie” i pokazać nowy letni look.

 

Na początku czerwca w naszych drogeriach ruszył letni sezon. W limitowanej ofercie znalazły się m.in. neonowe farby do włosów i szamponetki koloryzujące, warkoczyki i kolorowe pasemka, koraliki afrykanki, tatuaże z henny czy bransoletki na stopy – wszystko to, co podkreśli twój letni look.

Na TikToku rozpoczęliśmy konkurs (https://rsmn.pl/Konkurs#PrzejścieDoLata), w którym możesz pokazać nam swoją wakacyjną metamorfozę. Nie ma znaczenia czy szykujesz się na muzyczny festiwal lub letni wyjazd. Liczy się to, jak wyrazisz siebie.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać TikToka (konto musi mieć ustawienia publiczne), w którym pokazana będzie letnia metamorfoza. W pierwszej części filmu należy pokazać siebie na co dzień, a w drugiej – w wakacyjnej odsłonie. W tej metamorfozie pomogą akcesoria i kosmetyki z naszej letniej oferty.

W opisie TikToka, który jest zgłoszeniem konkursowym, należy użyć hasztagów: #PrzejścieDoLata i #RossmannYoung. Do filmu trzeba użyć utworu „Lato w Rossmannie”, który jest dostępny na TikToku.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.