POZOSTAŁ JUŻ JEDEN WJAZD NA S7 PRZEZ MOP OSTRÓDA

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy korzystać z dwóch wjazdów na S7 z ul. Plebiscytowej. Pierwszy prowadził przez stację paliw, drugi bezpośrednio na S7 między wspomnianą stacją a restauracją Burger King.
Jak się okazuje, na pierwszą bramę założono kłódkę, a na samą sytuację zwrócił uwagę nam nasz czytelnik Karol – Brama raz jest otwarta, raz zamknięta i wtedy trzeba kombinować z przejazdem między Burger Kingiem a stacją benzynową. Niestety zdarzyła się sytuacja, kiedy przy ulicy Plebiscytowej stała policja i zatrzymywała auta korzystające z tej alternatywy. – powiedział.

W całej sytuacji nie byłoby nic dziwnego gdyby nie fakt, że do czasu zakończenia budowy wiaduktu GDDKiA zobowiązała się udostępnić wjazd na S7 przez MOP, potem zostanie zamknięty na stałę.

Wysłaliśmy zapytanie do GDDKIA czy szykują się jakieś zmiany związane z wjazdem na S7 od ul. Plebiscytowej.

 

 

,

 

 

2 komentarze

Wjazd na S7 od strony Plebiscytowej nie robi dużego ruchu. Powinien być stale udostępniony a nie tylko czasowo. Szczególnie że obecnie Ostróda jest zakorkowana.

Ten wjazd powinien być czynny cały czas, żeby można było wjechać na ul. Plebiscytową i wyjechać z niej. W tej chwili to jest tragedia.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.