PENSJONAT NAD ROZLEWISKIEM I ZESPÓŁ PERFECT W OSTRÓDZIE I OKOLICACH

Od początku czerwca w Ostródzie bądź jej okolicach można spotkać ekipę filmową, a wśród niej znanych i lubianych aktorów m.in Joannę Brodzik czy Antka Królikowskiego, a nawet zespół Perfect. Właśnie na terenie gminy Ostróda i w samym mieście powstają odcinki do najnowszej serii mazurskiej sagi “Pensjonat nad Rozlewiskiem”.

Kto miał szczęście ten spotkał na ostródzkim bulwarze nad Jeziorem Drwęckim np. Sylwię Juszczak w towarzystwie Mikołaja Krawczyka. Aktorzy i ekipa filmowa mieszkają w hotelach Willa Port Art & BusinessPlatinum, a jak wiadomo ten pierwszy znajduje się właśnie w okolicy popularnego deptaka. Mieszkańcy wsi Nastajki mogli zrobić sobie zdjęcie z serialowymi aktorami np. z Olgą Frycz. Jak wiemy z tej możliwości chętnie korzystały miejscowe dzieci i młodzież. W Kraplewie ekipa filmowa odwiedziła Parafię Ewangelicko-Metodystyczną na terenie, której również nagrywano kolejne ujęcia do serialu.

Na ślady przygotowań do ujęć można też natrafić w Ostródzie, gdzie przygotowano serialowy warzywniak. Kręcono już w nim zdjęcia do poprzednich serii. Na co dzień lokal ten jest zamknięty, rolety opuszczone i nic tam się nie dzieje. Wygląda na to, że otwierają go tylko na potrzeby filmu.

Jak donoszą ostatnie wieści 6 lipca na planie filmowym w pojawił się zespół Perfect. Zdjęcia i informacje o tym fakcie możecie znaleźć na fanpage zespołu.

 

Więcej zdjęć i informacji można znaleźć na fanpagu serialu na Facebooku Pensjonat nad rozlewiskiem serial TVP.

 

 

Premiera szóstej serii mazurskiej sagi w TVP w grudniu.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.