NIE ŻYJĄ DWIE OSOBY PO ZDERZENIU SZKOLNEGO BUSA Z CIĘŻARÓWKĄ! [FOTO]

W poniedziałek, 24 września chwilę przed godziną 8:00 na Drodze Krajowej nr 16 w nieopodal miejscowości Tyrowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Czołowo zderzyły się autobus szkolny i ciężarówka. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.

Autobusem szkolnym podróżowało łącznie 9 osób. Do szpitala zabrane zostało troje uczniów. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu zginęła zaś opiekunka dzieci oraz kierowca autobusu. Na miejscu zdarzenia walczono poprzez reanimację, o życie kierowcy ciężarówki. Udało się. Mężczyzna dalszą walkę będzie kontynuował w szpitalu. Droga w stronę Iławy nieprzejezdna była przez kilka godzin.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż na przeciwległy pas wyjechał kierowca samochodu ciężarowego, ale to potwierdzi prokurator który jest w trakcie dojazdu na miejsce zdarzenia.

 

Dodaj komentarz

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.