63-LETNI ROWERZYSTA UDERZONY PRZEZ AUTO OSOBOWE PRZY UL. 11 LISTOPADA

Wczoraj w Ostródzie doszło do zdarzenia drogowego gdzie kierująca hondą potrąciła jadącego przed nią rowerzystę. W innym miejscu Ostródy policjanci zatrzymali kierującego, który wsiadł za kierownice na podwójnym gazie.

Wczoraj (26.09.22) w Ostródzie na ul. 11-go Listopada kierująca pojazdem marki honda z nieustalonej przyczyny uderzyła w tył jadącego przed nią 63-letniego rowerzysty w wyniku czego doprowadziła do jego wywrócenia. Kierujący rowerem z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Ostródzie. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności wypadku będą badane w formie policyjnego dochodzenia.

Tego samego dnia na ul. Grunwaldzkiej policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali kierującego samochodem marki toytota 37-latka będącego w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało obecność ponad jednego promila alkoholu w jego organizmie. Sporządzono niezbędną dokumentację celem przekazania sprawy do sądu.

1 comments

Na 11 Listopada aż po Tyrowo powinien znajdować się chodnik ponieważ jest to odcinek bardzo nie bezpieczny dla rowerzystów jako i pieszych tym bardziej że postawili tam dwa duże zakłady pracy i takich zdarzeń będzie coraz więcej tym bardziej że prośba o chodnik była zgłaszana do Urzędu Miasta już bardzo dawno temu i nic nie jest w tej sprawie robione

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.