ARESZTOWANO MĘŻCZYZNĘ ZNĘCAJĄCEGO SIĘ NAD RODZINĄ

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną i dziećmi. Dramat w tej rodzinie trwał od kilku tygodni. Kiedy pokrzywdzona powiadomiła o wszystkim policjantów, 57-latek został zatrzymany.

Mieszkaniec gminy Ostróda od kilku tygodni wszczynał w domu bezpodstawne awantury. Przez ten czas jego żona i dzieci znosili ciągłe upokorzenia i groźby. O dramacie, który trwał w rodzinie w środę 27 lipca zostali powiadomieni policjanci. Wtedy też mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy takie zachowania nie były incydentalne, lecz zbiegiem czasu powtarzały się i przybierały na sile. 57-latek wcześniej już był karany za podobne przestępstwo, popełnione na szkodę tych samych osób.

W piątek po południu na podstawie zgromadzonych przez policjantów dowodów w sprawie sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi gminy Ostróda może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Osróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.