DWÓCH PIJANYCH BIŁO I NISZCZYŁO

Zdarzenie miało miejsce 22 maja. Na jednej z dróg położonych w gminie Ostróda. Dwóch mężczyzn poruszających się skuterem zaczepiło znanego im rowerzystę. Mężczyźni znali się z wcześniejszych relacji. Wówczas pomiędzy nimi doszło do utarczek słownych i gróźb. Po chwili starszy mężczyzna został uderzony. Zdążył się jednak wyrwać i uciec pozostawiając na miejscu rower. W tej samej chwili zadzwonił po pomoc do swojego syna, który przyjechał na miejsce. Wtedy też doszło do konfrontacji pomiędzy mężczyznami. W trakcie tego zdarzenia miało dojść do zniszczenia roweru i samochodu, którym przyjechał syn pokrzywdzonego.

Powiadomieni policjanci kilkanaście minut później zatrzymali dwójkę podejrzanych mężczyzn w wieku 30 i 31-lat. Łukasz N. i Paweł M. trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani, mieli od 2 do 2,6 promili alkoholu w organizmie.

 
Każdy z mężczyzn usłyszał po kilka zarzutów, niektóre z nich w części pokryły się. Paweł M. odpowie dodatkowo za zniszczenie samochodu. Natomiast Łukasz N. za kierowanie skuterem w stanie nietrzeźwości.
 
Za popełnione przestępstwa grożą im kary nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanych prokurator dodatkowo zastosował policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.