TRZY PRAWKA ZABRANE NA STAREJ SIÓDEMCE. JEDNO Z NICH OCZYWIŚCIE W GRABINIE

Policjanci ostródzkiej drogówki tylko wczorajszego popołudnia zatrzymali do kontroli trzech kierowców, którzy w terenie zabudowanym jechali z prędkością ponad 100 km/h. Zgodnie z przepisami, za tak rażące przekroczenie dozwolonej prędkości funkcjonariusze zatrzymali im prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest w dalszym ciągu jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Kierowcy niestety nadal decydują się na szybką jazdę, ignorując obowiązujące przepisy.

Policjanci ostródzkiej drogówki podczas codziennej służby podejmują szereg działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Prowadzą również cykliczne akcje mające na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych kierowców z dróg.

Pierwszy z zatrzymanych kierujących przekroczył dozwolona prędkość o 51 km/h. Został zatrzymany w m. Grabin  tuż po godzinie 16:00.  Za kilkanaście minut na tej samej drodze policjanci zatrzymali kolejnego kierującego, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Tym razem kierujący poruszał się pojazdem marki Dacia i przekroczył prędkość o 57 km/h.  Trzeci z zatrzymanych kierujących „wpadł” w tym samym miejscu co jego poprzednicy. Mieszkaniec Ostródy poruszał się starą 7,  w terenie zabudowanym z prędkością o 55km/h większą niż mówią o tym przepisy ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.