NIE ŻYJE 60-LETNI PIESZY. WYPADEK W GMINIE MORĄG

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło w m. Kruszewnia. Według wstępnych ustaleń 60- latek z niewyjaśnionych przyczyn wtargnął wprost pod nadjeżdżającego fiata. Pieszy szedł niewłaściwą stroną jezdni i nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

O tym, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym policjanci przypominają mieszkańcom na każdym kroku. Niestety, wciąż zdarzają się osoby, które ignorują obowiązujące przepisy, wykazują się skrajną nieodpowiedzialnością i narażają na niebezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (30.04.2018) około godz. 21:30 w m. Kruszewnia (gm. Morąg). Według wstępnych ustaleń 60- latek idąc poboczem jezdni, z niewyjaśnionych przyczyn wtargnął wprost pod nadjeżdżającego fiata. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu. Jak ustalili policjanci, pieszy poruszał się niewłaściwą, prawą stroną jezdni i nie miał na sobie żadnego elementu odblaskowego. 22- latek jadący fiatem był trzeźwy.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności oraz przyczyn tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.