RODZINNY DRAMAT. WSZCZYNAŁ AWANTURY I ZNĘCAŁ SIĘ NAD BRAĆMI

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 45-letni mieszkaniec gminy Grunwald, który znęcał się psychicznie nad swoimi braćmi. Mężczyźni mieli już dosyć zachowania brata i wezwali patrol policji. Funkcjonariusze odizolowali mężczyznę od pokrzywdzonych. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

45-letni mieszkaniec gminy Grunwald będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których wyzywał i poniżał swoich braci, z którymi mieszkał. Jego zachowanie stawało się coraz bardziej agresywne i uprzykrzało braciom i ich rodzinom życie. Podczas kolejnej awantury postanowili wezwać Policję. Jak w wielu przypadkach znęcania się w rodzinie, pokrzywdzeni myśleli najpierw, że sami poradzą sobie z zachowaniem brata. W minioną niedzielę (17.03.2019r.) 45-latek po interwencji policji trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znęcania się psychicznego nad rodziną. Był już wcześniej karany i odbywał kary pozbawienia wolności za różne inne przestępstwa. Po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie i znając przeszłość podejrzanego o przemoc mieszkańca gminy Grunwald policjanci wystąpili wraz z prokuratorem o zastosowanie wobec agresora trzy miesięcznego aresztu.

Wczoraj (20.03.2019r) sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratury. 45-latek najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.