WYPADEK MOTOCYKLISTKI I PIJANI NA DROGACH PODCZAS MAJÓWKI

Ostródzcy policjanci podczas długiego majowego weekendu pracowali przy kilku zdarzeniach drogowych. Do najpoważniejszego doszło wczoraj 1 maja na terenie gminy Małdyty, gdzie 27-letnia motocyklistka nagle zjechała na pobocze drogi, a jej motocykl przewrócił się. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala. Pozostałych kilka zdarzeń drogowych to kolizje, w których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Niestety, na drogach nie zabrakło rów12471615_1555311158121016_2002530402279227700_onież nieodpowiedzialnych, nietrzeźwych kierowców. W tym samym dniu, po godzinie 21.00 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 60-letniemu mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Dzień wcześniej na terenie gminy Małdyty kierowca golfa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. Jego obrażenia na szczęście okazały się powierzchowne. Jak ustalili funkcjonariusze, 42-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Tego samego dnia podczas kontroli drogowej wpadł motorowerzysta, który wsiadł za kierownicę jednośladu mając blisko 1 promil alkoholu. Również w tym przypadku okazało się, że 40-latek ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.