BRUTALNIE WYRWAŁ KOBIECIE TOREBKĘ. ZNALAZŁ 4 GROSZE (VIDEO)

Kilkanaście dni temu policjanci zostali powiadomieni, że na jednej z ulic Ostródy młody mężczyzna brutalnie wyrwał torebkę starszej kobiecie. 73-latka upadła na chodnik, a młody mężczyzna uciekł. Jak się okazało, kobieta doznała złamania nosa i ogólnych potłuczeń. Zabezpieczono monitoring, który zarejestrował to zdarzenie. Następnie sprawdzano ulice Ostródy pod kątem osób podobnych do postaci zarejestrowanej na monitoringu. Wszystkie te czynności pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie 18-latka.

Mężczyzna w dniu zatrzymania był w tych samych ubraniach, w których ukradł torebkę. 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania tłumaczył, że potrzebował pieniędzy na alkohol i postanowił wykorzystać „okazję”, gdy zobaczył kobietę z torebką. Chwilę szedł za 73-latką, a następnie wyrwał kobiecie torebkę. Jak stwierdził, nie kupił za skradzione pieniądze alkoholu, gdyż było tam jedynie 4 grosze. Torebkę z dokumentami wyrzucił w krzaki.

Za spowodowanie uszkodzenia ciała kobiety i kradzież może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności i grzywna nawet do 5 tysięcy złotych.

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.