CHCĄ PRZEBIĆ FREKWENCJĘ I EDYCJI TARGÓW „TWÓJ DOM, TWÓJ OGRÓD”

Targi budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogród Twój Dom, Twój Ogród odbędą się w Expo Mazury po raz drugi. Pierwsza edycja przyciągnęła ponad 8 000 zwiedzających. Organizatorzy chcę poprawić ten wynik już 18 i 19 marca.

W dniach 18-19 marca 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie, odbędzie się druga edycja targów „Twój Dom, Twój Ogród“. Przez dwa targowe dni każdy będzie mógł nabyć lub zamówić materiały potrzebne do wykonania wymarzonego projektu domu lub ogrodu, zapozna się z najnowszymi trendami, i w końcu znajdzie tu firmę, która ten projekt zrealizuje.

W tym samym terminie odbędzie się również inny cykliczny event tj. kiermasz ogrodniczy „Zielona Arena”, co będzie uzupełnieniem oferty targowej.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji Targów będzie znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz Nowy Dom”. Nasz Gość weźmie udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym aranżacji ogrodów i podpisze zdjęcia pamiątkowe, które przygotuje i udostępni organizator.

Dla wystawców, którzy w swoim portfolio mają ponadprzeciętne produkty wręczone zostaną nagrody Expo Mazury tj. Żagiel Rozwoju. Organizator przyzna ją tym, którzy nie boją się śmiałych rozwiązań i inwestują w funkcjonalne i nowoczesne produkty. Tym, którzy mają odwagę podejmować wyzwania, dzięki którym cała branża łapie wiatr w żagle.

Produkty, które poddają ocenie, muszą być rozwojowe i istnieć na rynku krócej niż rok. Aby odpowiednio zaopiniować konkursowe produkty i technologie zespół projektowy powołuje kapituły ekspertów, które decydują o tym, kto powinien otrzymać Żagiel Rozwoju. Dzięki temu nagroda traktowana jest jako rzetelne potwierdzenie wysokiej jakości uhonorowanych nią produktów.

Wstęp na Targi jest płatny. Do 17 marca przy pobraniu ze strony http://www.expobilety.pl koszt biletu to jedynie 5 zł. W kasach biletowych ich będzie wyższy – 10 zł.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.