ENRIQUE IGLESIAS I JENNIFER LOPEZ W OSTRÓDZIE NA FUSION FESTIVAL

Wczoraj informowaliśmy, że gwiazdą tegorocznego Ostróda Reggae Festival będzie sam Shaggy „Mr. Boombastic”.

Teraz mamy kolejne informacje, tym razem dotyczące I Ostróda Fusion Festiwal, który odbędzie się 3-4 czerwca. Sam festiwal zapowiada się imponująco, a jak udało się nam dowiedzieć, clou programu mają być latynoskie gwiazdy Enrique Iglesias i Jennifer Lopez.

Tych dwóch postaci świata show biznesu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Na pewno zapewnią oni dużo świetnej rozrywki.

Jednak Ostróda Fusion Festiwal odwiedzi też wiele innych wspaniałych gwiazd. Z rodzimej sceny zobaczymy -usłyszymy zespół ŁZY, Artura Kuriatę, Dam’ski Team, Hymen, Magdalenę Banasiuk, zespoły Verba, Fisher, Hymen, Magic Band i Lajk, Tomka „Kowala” Kowalskiego czy Agnieszkę Skrycką.

Zawitają do nas także egzotyczni goście prosto z Rio de Janeiro, którzy zaprezentują gorącą sambę. Będzie wśród nich Polska Królowa Samby Katarzyna Kashira Stocka oraz Diogo Edson Da Silva, Angelique Marquand Starks, Alexandre, Marcos Bandeira. Warsztaty taneczne przeprowadzą Ana Arruda (samba brazylijska), Yasmin Darette (taniec klasyczny), Davis Rodrigo (nauczy panie jak pokochać szpilki). To nie koniec listy wspaniałych artystów, którzy w czerwcu odwiedzą Perłę Mazur Zachodnich.

Chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o karnawale w Brazylii? Kiedy powstał, kto zapoczątkował tą piękną tradycje? Jakie problemy towarzyszyły podczas organizacji, a także odpowiedzi na pytania takie jak ile czasu trwają przygotowania do parady, ile osób bierze udział, jak wyglądają szkoły i gdzie się to wszystko mieści oraz wiele innych?
Na te wszystkie pytania odpowie wam przewodnik i znawca karnawału
JULIO BRECHO, który poprowadzi szereg wykładów i przybliży nam tradycje i kulturę Brazylii.

A o samym Ostróda Fusion Festival możecie przeczytać tutaj

 

 

 

2 komentarze

Pan dowodzący tą akcją wie doskonale że to nie prawda . sytuacji opisanej w tym artykule nie było . gratuluje wyobrazni . PIES na medal!!!! Panie łukaszu matuszka , artykuł jest zniesławieniem tych osób. Gratuluje powodzenia w sądzie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.