W podróży Paprodziadowi towarzyszy Konkret czyli Łukasz Ostrowski ze Szczecina. Człowiek orkiestra raper, dj, harmonijkarz bluesowy, żeglarz, leśny szwędacz. Stoicki epikutejczyk z adhd. Zwolennik starej szkoły rapu. Miłośnik muzyki soul, reage i wszystkiego, co ma w sobie dobrą energię. Początki swojej zajawki muzycznej datuje na ’98 rok.
Projekt PAPROSOUND powstał w 2024 roku, jako SOUNDSYSTEM, w którym PAPRODZIAD śpiewa swoje największe „hity”. Po kilkudziesięciu koncertach w klubach i na festiwalach w Polsce i Norwegii chłopaki wypuścili pierwszy wspólny singiel „OBYNAMSIE”. 01.11.2024 odbyła się premiera kolejnego wspólnego singla „WPOŻĄDŁO!”
To będzie bliskie spotkanie ze Skrzatem Paprodziadem! Wyskacz emocje i podnieś wibracje przy radosnej, tanecznej muzyce! Ładuj, programuj komórki inspirującym przesłaniem i pozytywnymi obrazami! TRZEBA ŚWIROWAĆ ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ!
Gdzie? -> Galeria Sowa, Olsztyn, ul. Zamkowa 2
Kiedy? -> 8 lutego 2025, g. 19:30