MAJKA JEŻOWSKA DLA NAJMŁODSZYCH W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE

Hotele Willa Port, Platinum oraz ostródzkie Centrum Kultury zaprosiły 27 maja całe rodziny na wspólną zabawę, której momentem kulminacyjnym był trwający około dwóch godzin koncert Majki Jeżowskiej. Piosenkarka znana głównie z piosenek dla najmłodszych nie zawiodła, ani swoich starszych, ani najmłodszych fanów. Utwory dedykowała nie tylko dzieciom z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, ale również mamom, które niedawno obchodziły Dzień Matki. Wstęp na koncert był bezpłatny.
Niezwykle energiczna Majka Jeżowska zaraziła wspólną zabawą wszystkich przybyłych. Najwięcej zaś działo się przed samą sceną pod którą tańczyli i śpiewali milusińscy i ich rodzice. Koncert rozpoczął się od utworu „Wszystkie dzieci nasze są”. Potem były takie piosenki jak „A ja wolę swoją mamę” i „Na plaży” oraz nowy repertuar. Dodatkową atrakcją były rozdawane dla wyróżniających się aktywnością widzów nagrody: zdjęcia piosenkarki, plakaty, a nawet płyty. Te ostatnie zdobyli rodzice i ich pociechy w konkursie tanecznym.
Ci, którzy chcieli dłużej cieszyć się tym wydarzeniem mogli na zakończenie dostać autograf na zdjęciu lub zakupionej płycie. My zaś zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.