MIASTO ZAMAWIA PODŁOGĘ KONCERTOWĄ NA ORF

Miasto poszukuje firmy, która dostarczy zabezpieczenie murawy na stadionie przy ul. 3 Maja na czas m.in Ostróda Reggae Festival.

Poniżej najważniejsze punkty zamówienia:

Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć urządzenie w miejsce wskazane przez Zamawiającego, znajdujące się na terenie miasta Ostróda.

1. Cel dostawy: zabezpieczenie nawierzchni sztucznego boiska piłkarskiego wraz z przyległym terenem w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. 3 Maja w Ostródzie w trakcie Ostróda Reggae Festiwal (7-10 lipca 2022)

2. Powierzchnia podłogi koncertowej. 6700 m?-

3. Właściwości materiału: tworzywo sztuczne o grubości nie większej niż 28 mm, o maksymalnym obciążeniu statycznym nie mniejszym niż 25 ton na m2, bezpieczny dla ludzi.

4.Podłoga koncertowa powinna posiadać estetyczny wygląd, jak również być łatwa w montażu i demontażu.

5.Podłoga koncertowa powinna być antypoślizgowa i trudnopalna, posiadać certyfikat palności zgodny z obowiązującym prawem budowlanym i polskimi normatni.

6.Wykonawca gwarantuje, że zakupiona podłoga koncertowa skutecznie zabezpieczy nawierzchnię przed uszkodzeniami i trwałym zniszczeniem w trakcie imprez masowych trwających minimum 8 dni, pomimo dużego obciążenia ruchu, obciążenia sprzętem estradowym i elementami konstrukcji estrady.

7. Wykonawca zobowiązuje się do poniesienia wszelkich kosztów związanych z dostawą podłogi koncertowej oraz przeszkoleniem pracowników Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odpowiedzialnych za obsługę przedmiotowej podłogi koncertowej. W ramach szkolenia pracownicy OCSIR muszą zapoznać się ze sposobem „montażu i demontażu podłogi, utrzymania, konserwacji oraz wymaganiami dotyczącymi przechowywania podłogi. W wymiarze minimum 8 godzin zegarowych (szkolenie musi obejmować praktyczną naukę montażu i demontażu dostarczonej podłogi koncertowej).

8. Wykonawca zobowiązany jest uzgodnić termin dostawy podłogi koncertowej z zarządcą Kompleksu Sportowo- Rekreacyjnego.

Dostarczona podłoga koncertowa musi być:

  • fabrycznie nowa, nie może nosić żadnych śladów używania;
  • spełniać wymogi norm UE, posiadać niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, posiadać deklaracje CE;
  • posiadać wszystkie elementy niezbędne do dokonania montażu i demontażu, w tym:
    instrukcję montażu oraz spis elementów z grafiką wchodzących w skład zestawu.

Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie to 825 tys.zł

Termin składania ofert to 18 luty Termin wykonania zamówienia to 100 dni od daty zawarcia umowy.

 

źródło: bip.ostroda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.