NOWE ZAWODY W STASZICU

Od nowego roku szkolnego 2018/19 w Staszicu rozpocznie się kształcenie w nowych zawodach dedykowanych dla branży jachtowej!

W porozumieniu z znanymi na rynku pracy firmami Mazury sp. z o.o. oraz Zakładem Tapicerstwa Okrętowego „Pacyfic” Edward Lech rusza nabór do klas branżowej szkoły I stopnia w zawodzie szkutnik, tapicer oraz krawiec jachtowy a także technik mechanik ze specjalnością budowa i projektowanie jachtów.

Kształcenie zawodowe w oparciu i z wykorzystaniem możliwości przedsiębiorstw to sprawdzona i najbardziej skuteczna forma nabywania wiedzy i umiejętności zawodowych. Szansę na zdobycie atrakcyjnego zawodu otwierają przed gimnazjalistami zawarte porozumienia o współpracy „Staszica” z zakładami branży jachtowej, przez wiele lat zapomnianej w kształceniu zawodowym.

Najważniejsze atuty kształcenia to możliwość odbywania zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w nowoczesnych, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach oraz stypendia dla najlepszych. Absolwenci są pilnie poszukiwani przez polski przemysł jachtowy.

Nie zwlekaj, już dziś podejmij słuszne decyzje! Dołącz do nas!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.