PIKNIK W EKONOMIKU

1 czerwca Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie z opiekunem Magdaleną Michlewicz oraz nauczycielem historii Krzysztofem Olszko zorganizował Piknik Szkolny z okazji Dnia Dziecka. Odbył się on w parku przy szkole.

Każda klasa miała przygotować kosze piknikowe z jedzeniem, piciem oraz koce, maty i dobry humor. Piknik rozpoczął się o godz. 10.35. Klasy zaopatrzyły się w grille, kiełbaski, była również i karkówka. Konkurencje sportowe rozpoczęły się od gry średniowiecznej. Młodzież rywalizowała również w rzucie jajkiem na odległość i w grze w boulle.

Największą frajdę jednak uczniom sprawiła piłka siatkowa balonem napełnionym wodą. Gry i zabawy okazały się  wspaniałym punktem integrującym klasy i cieszyły się  zainteresowaniem.  Była to również wspaniała okazja, aby wspólnie świętować zbliżający się wielkimi krokami koniec roku szkolnego.

Pogoda sprzyjała, humory dopisywały, młodzież też chętnie brała udział we wszystkich konkurencjach, twierdząc, że bardzo fajnie i aktywnie spędziła ten dzień, pomimo, że są już dużymi dziećmi.

Tekst: Magdalena Michlewicz, Foto: ZSZ im. S.Petofi

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.