NOWY HOTEL W OSTRÓDZIE ZOSTANIE OTWARTY W II POŁOWIE 2020 ROKU

Historia niedokończonego Hotelu Plaza przy plaży miejskiej będzie kontynuowana. Ale już pod innym szyldem.

Radisson Hotel Group ogłosił zawarcie umowy z polskim inwestorem hotelowym Europlan na budowę nowego obiektu Radisson Blu Resort w Polsce.

Położony na Mazurach, regionie znanym jako „kraina tysiąca jezior”, Radisson Blu Resort, Ostróda będzie dysponował własną przystanią i parkiem wodnym. Wraz z tą inwestycją, liczba hoteli Radisson Hotel Group wzrośnie w Polsce do 19 obiektów reprezentujących 5 marek hotelowych – Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson i Park Inn by Radisson, wzmacniając tym samym pozycję grupy jako największego zagranicznego operatora w miejscowościach turystycznych w Polsce.

Radisson Blu to obecnie największa marka hotelowa z kategorii upper upscale w Europie. Dzięki zaufaniu i zaangażowaniu naszych partnerów, jesteśmy na drodze szybkiego rozwoju w Polsce, tworząc nowe szanse i możliwości dla gości, inwestorów i pracowników – mówi Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju, Radisson Hotel Group.

Artur Kozieja, właściciel i dyrektor generalny EUROPLAN, dodał: Bardzo się cieszymy, że możemy wznowić realizację projektu tego wspaniałego hotelu położonego w pięknej okolicy. Możliwość współpracy z doświadczonym operatorem hotelowym w Polsce i globalną marką, jaką jest Grupa Hotelowa Radisson będzie dla nas przyjemnością. Jesteśmy przekonani, że hotel wraz ze swoją bogatą ofertą przyciągnie wielu turystów i klientów z sektora MICE oraz stanie się ważnym punktem orientacyjnym na Mazurach.

Otwarcie Radisson Blu Resort w Ostródzie planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku. Znajdzie się tam 240 pokoi i apartamentów. Z myślą o sektorze MICE, w Radisson Blu Resort, Ostróda na Mazurach powstanie przestrzeń eventowa o powierzchni 2600 m2, obejmująca salę balową, cztery sale wielofunkcyjne, siedem sal konferencyjnych i obszar foyer, który, w razie potrzeby, może być także zaaranżowany na potrzeby wydarzeń.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.