PRESJA DZIAŁA. BURMISTRZ WYCOFAŁ SIĘ Z ODWOŁANIA PREZESA PWIK. SESJA W CZWARTEK

Głos mieszkańców miasta i pracowników PWiK okazał się być nie bez znaczenia. Trwają negocjacje umowy operatorskiej pomiędzy PWiK i Miastem Ostróda.

Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji poinformował, że projekt umowy jest w trakcie opracowywania. A już w najbliższy czwartek odbędzie się kontynuacja Nadzwyczajnej Sesji, której głównym tematem była właśnie wspomniana próba odwołania. Przypominamy, że Sesja została przerwana z powodu nieobecności burmistrza.

W poprzednich publikacjach dotyczących tematu Nadzwyczajnej Sesji pisaliśmy, że jej kontynuacja odbędzie się już w odmiennych okolicznościach. Pisaliśmy, że Zbigniew Michalak przeczeka niezadowolenie społeczne, wycofa się i w międzyczasie zmieni front i będzie rozmawiał z prezesem PWiK Sławomirem Andysiakiem. Okazało się to wszystko prawdą. Cała ta sytuacja pokazuje, że presja społeczeństwa ma sens. To nie pierwsza sytuacja, kiedy inicjatywa mieszkańców miasta i grup zawodowych odwiodła Zbigniewa Michalaka od realizacji jego pomysłów. Podobnie było w przypadkach ”kryzysu komunikacyjnego” i utworzenia żłobka w tzw ”Małej Trójce”. Jednak mleko się już rozlało.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.