SAMOCHÓD PANA TOMASZA Z OSTRÓDY MIANOWANY ”PERŁĄ MOTORYZACJI”

W Iławie zakończyła się piąta edycja prestiżowego wydarzenia motoryzacyjnego – Legendy Motoryzacji. W tegorocznym konkursie tytuł „Perła Motoryzacji” zdobył Tomasz Hałuszczak z Ostródy, właściciel wyjątkowego Triumpha.

Hałuszczak zdobył również Nagrodę Publiczności, zyskując uznanie zarówno jury, jak i widzów.

Na drugim miejscu uplasował się Jacek Mazurek z Lublina, właściciel Tarpana, ten unikalny pojazd niegdyś pracował w składzie Pociągu Ratunkowego w Iławie. Trzecie miejsce zdobył Bartosz Różański z Kwidzyna, który przez sześć lat pieczołowicie składał swojego Datsuna.

Wyróżnienia i Nagrody

Zabytkowe pojazdy oceniane były przez komisję w składzie: Mirosław Korzeń, Waldemar Wysocki, Michał Fuks oraz Józef Korzeniowski. Dzięki hojności sponsorów, przyznano aż 15 wyróżnień. Nagrody otrzymali:

Nagroda Publiczności w kategorii Motocykl trafiła do Marka Jabłońskiego, właściciela SIMSONA. Wśród głosujących wyłoniono także osoby, które otrzymały upominki. Nagrody i dyplomy wręczała Lidia Miłosz, Dyrektorka Iławskiego Centrum Kultury, w towarzystwie jurorów.

Dodatkowe Atrakcje

Wydarzenie rozpoczęło się paradą ulicami miasta, w której uczestniczyły zabytkowe pojazdy. Na odwiedzających czekał również targ staroci, stoiska z rękodziełem i słodkościami oraz strefa gastronomiczna.

Najmłodsi uczestnicy mieli okazję bawić się w specjalnie przygotowanej strefie animacji z dmuchanymi zjeżdżalniami oraz spróbować swoich sił w miasteczku ruchu drogowego.

Tegoroczna edycja Legendy Motoryzacji okazała się niezwykle udana, przyciągając licznych miłośników klasycznych pojazdów i oferując wiele atrakcji dla całych rodzin.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.