DĄBRÓWNO. KIERMASZ CIAST ROZPOCZĄŁ AKCJĘ ”BĄDŹ ANIOŁEM”

Dnia 7 listopada 2017 r. w budynku gimnazjalnym przy ul. Powstańców 2    Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast pod hasłem ,,Słodka chwila”, który jest jednym z zadań w ramach akcji „Bądź Aniołem – podaruj uśmiech dziecku!”.

Młodzież klas gimnazjalnych wyszła z propozycją kiermaszu poza  mury swej szkoły, ponieważ ciasta zostały też sprzedawane w budynku Urzędu Gminy i w Szkole Podstawowej w Dąbrównie. Organizatorzy akcji twierdzą, że niczego by osiągnęli, gdyby nie serca dobrych aniołków, które głośno biją w uczniach klas III gimnazjum. Podziękowania kierowane są Michaliny Kowalewskiej, Bartłomieja Rucińskiemu, Piotra Fierka, Mariusza Wolskiego, Daniela Czarnackiego, Olka Sobczyka, Dawida Poterale, Jakuba Widźgowskiego, Natalii Gabineckiej, Julii Chełchowskiej, Wiktora Wasilewskiego i Daniela Gurzyńskiego. Oni wraz z rodzicami, babciami-  a niektórzy nawet samodzielnie – podjęli wyzwanie i zdecydowali się upiec smakowite, kuszące smakiem i zapachem ciasta! Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wkład i ogromne zaangażowanie, jakie włożyliście w to, aby realizować szlachetne zadanie naszego przedsięwzięcia „Bądź Aniołem…”.

Teraz to Wy jesteście tymi właśnie Aniołami niosącymi radość innym!

Dziękujemy również wszystkim, którzy postanowili włączyć się w naszą akcję i kupić kawałek ciasta do porannej lub popołudniowej kawki!

To dzięki tym osobom udało nam się zebrać kwotę w wysokości: 546 złotych!!!

Zapraszamy na kolejny kiermasz ciast, który odbędzie się 21 listopada2017 r.

Cała kwota oczywiście zostaje przekazana na zorganizowanie wyjazdu kulturalnego podopiecznych Domu dla Dzieci w Szymonowie!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.