DAWNY BANK PRZY UL. DRWĘCKIEJ DOSTANIE NOWE ŻYCIE. PIĘKNA RENOWACJA

Okazuje się że budynek po dawnym Banku Gdańskim przy ul. Drwęckiej został zakupiony i zostanie poddany renowacji, zmianie ulegnie również jego funkcja.

Budynek będzie pełnił funkcję mieszkalną, na zdjęciach możecie zobaczyć projekt nowo powstałego domu wielorodzinnego. Jak informują projektanci powstaną tam przepiękne mieszkania o zróżnicowanym metrażu.

Foto: Nowak Architekci

1 comments

Mówią ,że lepszy rydz niż nic. Długo stał ten budynek i niszczał . Wreszcie doczekał zmian związanych z jego przyszłością. Zastanawia mnie jedno. Ten budynek posiada zapewne skarbiec tak jak były bar „Frykas” zaplecze kuchenne z kominem płytkami sanitariatami parkingiem itd. Dlaczego ktoś z kina Świt robi „Biedronkę” a potem larum że nie mamy kina. Dziś ta Biedronka idzie do remontu i nie wiemy co tam powstanie. Są w Ostródzie takie miejsca albo raczej były i są gdzie infrastruktura techniczna sama prosi o przekształcenia lub modernizacje. Aby mógł powstać Bank BGŻ w byłym domu starosty późniejszym domu PZPR musieli budować skarbiec. Czy nie nasuwa się pytanie: O co chodzi a adaptacją istniejących obiektów?

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.