DROGA W BRZYDOWIE. SAM LÓD – MÓWI JEDNA Z MIESZKANEK

W powiecie ostródzkim zaczynają się problemy z drogami. Tradycyjnie służby odśnieżające nie są w stanie nadążyć z pracami. 

Do niebezpiecznej sytuacji według naszej czytelniczki doszło w poniedziałek w Brzydowie położonym w Gminie Ostróda. Kobieta pomimo ostrożnej jazdy wpadła w poślizg wpadając na przydrożny słupek.

Dzisiaj rano o godz. 8 w Brzydowie, w ogóle nie było posypane, pomimo bardzo wolnej i ostrożnie jazdy nie dało się jechać. Drogą tą jężdżą autobusy z dziećmi do szkoły, martwię się, mój syn również uczęszcza tą drogą.

– Powiedziała nam czytelniczka. W jaki sposób zainterweniuje Powiat jest to droga powiatowa Nr 1237N).  Czy Gmina Ostróda również pomoże szybko zainterweniować. Dowiemy się niebawem. Do obu jednostek administracyjnych wysłaliśmy zapytania w tej sprawie.

1 comments

Jeździłem tą drogą kilka razy przez ostatnie dni i nie wpadłem w poślizg ani razu. Zgadza się, droga nie była sypana solą, ale jak przeczytałem że to była “wolna i ostrożna jazda” to parsknąłem śmiechem. Kierowca tego auta leciał bokiem ok 10 metrów bokiem już poza asfaltem, po trawie i nawet płot go nie zatrzymał. Gdyby jechał 40km/h, nie było by takiej opcji żeby tak się stało.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.