GMINA MAŁDYTY PRZYJAZNA SENIOROM

Z myślą o Seniorach, w Gminie Małdyty podjęto decyzję o przystąpieniu do programu Ogólnopolska Karta Seniora. 26 stycznia 2018 r. w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Małdytach odbyła się uroczysta inauguracja Karty Seniora.

Jesteśmy jedną z pierwszych gmin w województwie warmińsko-mazurskim, które dołączyły do programu.
Karta Seniora skierowana jest dla Mieszkańców, którzy skończyli 60 rok życia, jest bezpłatna i wydawana na czas nieokreślony. Aby ją otrzymać należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w Urzędzie Gminy w pokoju nr 3. Karty mają nadane indywidualne numery i należy je czytelnie podpisać.
Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie MANKO z Krakowa. Ogólnopolska Karta Seniora jest honorowana w instytucjach na terenie całego kraju i uprawnia do korzystania ze zniżek w firmach, będących partnerem programu. Dzięki niej nasi Seniorzy mogą otrzymać rabaty na wybrane produkty i usługi oraz brać udział w akcjach promocyjnych realizowanych w całej Polsce.
Na liście firm honorujących karty są m.in.: sanatoria, ośrodki zdrowotno-medyczne, instytucje kulturalne – kina, teatry i muzea, hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony optyczne, kwiaciarnie. Stale dołączają nowi partnerzy. Obecnie już ponad 1100 firm z całej Polski oferuje zniżki dla Seniorów. Z naszej Gminy do akcji przystąpił „Zajazd pod Kłobukiem”, oferujący 10% zniżki na usługi w restauracji i noclegi.

Lista firm honorujących kartę znajduje się na stronie internetowej: www.glosseniora.pl/strona/oks

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.