MACIEJ CZERKAWSKI NIE BĘDZIE DALEJ DYREKTOREM OCSIR

Jedną ze znaczących zmian w jednostkach miejskich jest zrezygnowanie przez Urząd Miejski z usług dotychczasowego dyrektora Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Maciej Czerkawski pełnił rolę dyrektora od 2014 roku. Był jednym z pomysłodawców i organizatorów międzynarodowego turnieju piłkarskiego Ostróda Cup, wdrożył również sztuczne lodowisko przy stadionie Sokoła. Na co dzień jest trenerem w Akademii Piłkarskiej.

Jeszcze nie ma ogłoszenia o konkursie na powyższe stanowisko, lecz niebawem powinno się ono ukazać. Ciekawe, ilu będzie kandydatów.

4 komentarze

wdrożył również sztuczne lodowisko przy stadionie Sokoła. No rzeczywiście sukces. Kto to pisze

Piszecie, że odwołany dyrektor pracował od 2014. Czyli przeszło 4 pełne lata. Z zasług odwołanego dyrektora wymieniacie współuczestniczenie w organizacji dziecięcego turnieju piłkarskiego i zorganizowanie lodowiska. Pomijam jego trenerowanie bo po godzinach to ja znaczki zbieram. No i co ja mam sądzić o tym artykule (duże słowo w stosunku sześciu zdań ale ok)? Z jednej strony mam wrażenie jest napisany w tonie „zły burmistrz znów odwołał jakiegoś szlachetnego dyrektora”, a jednocześnie w tekście nie widzę tej jego roboty fundowanej za nasze podatki. To jak to w końcu jest redakcjo?

Moim zdaniem niczym szczególnym się nie wyróżnił. Prace dostał po układzie i pracował po układzie. Nie z powodu swojej wiedzy i umiejętności. A a takim wypadku jak nie ma się wiedzy, umiejętności i predyspozycji to nie ma układu nie ma pracy. Niestety ale taka kolej rzeczy. Oby nowy dyrektor był bardziej kreatywny. Powodzenia bez względu na to kto nim zostanie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.