POLICJANCI WZIĘLI UDZIAŁ W SZLACHETNEJ PACZCE

Głównym założeniem akcji „Szlachetna Paczka” jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy najbardziej potrzebującym, by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W „Szlachetnej Paczce” darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Jego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Program działa od 2001 roku i obecnie jednym z  najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym do akcji przyłączyli się wspólnie policjanci i pracownicy cywilni ostródzkiej komendy oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Zebrane wspólnie środki pozwoliły na zakup opału na zimę, środków chemicznych, kosmetycznych oraz żywności potrzebującej mieszkance naszego powiatu. „Szlachetna paczka” została przekazana w sobotę (08.12.2018). To bardzo ważne i wzruszające wydarzenie. Każda pomoc ludziom, również ta w postaci prezentów daje nam poczucie satysfakcji i radość dzielenia się tym co mamy z innymi ludźmi, którzy tej pomocy potrzebują.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.