RUSZAJĄ BEZPŁATNE ZAJĘCIA FITNESS DLA MIESZKAŃCÓW GMINY OSTRÓDA

Trzeci rok z rzędu w 8 miejscowościach gminy Ostróda odbywać się będą bezpłatne zajęcia fitness, w których mogą wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy. Podobnie ja w zeszłym roku, także i w tym gmina Ostróda zadba o zdrowie swoich mieszkańców. Pierwsze zajęcia już 3 października. Zajęcia odbywać się będę w następujących miejscowościach: Samborowo, Durąg, Tyrowo, Grabinek, Idzbark, Lipowo, Zwierzewo i Pietrzwałd.  Szczegółowy plan zajęć z terminami i miejscami przedstawiamy na plakacie poniżej.

W zeszłym roku na zajęcia uczęszczało regularnie kilkaset osób w różnym przedziale wiekowym – od najmłodszych po seniorów. Program spotkań obejmuje ćwiczenia siłowe takich partii ciała jak: brzuch, nogi, klatka piersiowa, plecy. Zajęcia rozpoczynają rozgrzewką, a kończą rozciąganiem. Biorący w nich udział poprawiają swoja wytrzymałość i koordynację ruchową.

Uczestnicy treningów chętnie na nie uczęszczają, a chociaż wymagają one wysiłku i wychodzą z nich zmęczeni, są zadowoleni. Zajęcia fitness są finansowane przez Urząd Gminy Ostróda.

01

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.