SKONTAKTUJ SIĘ Z REKRUTEREM WOT- TWOIM SĄSIADEM #42blp

Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej uruchomiło nowy serwis internetowy dedykowany rekrutacji.  Pod adresem www.rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl, każdy kto myśli o wstąpieniu w szeregi terytorialsów może szybko i łatwo znaleźć bezpośredni kontakt do rekrutera ze swojego powiatu.

Rekruterzy posiadają wiedzę i doświadczenie, którym mogą podzielić się z osobami zainteresowanymi służbą. Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości, z którymi wiąże się podjęcie decyzji o rozpoczęciu służby wojskowej. Z rekruterami WOT można się umówić na bezpośrednie spotkanie w dogodnym miejscu i czasie, możliwy jest oczywiście kontakt telefoniczny lub mailowy.

ppor. Bernard KALINOWSKI- mieszkaniec powiatu ostródzkiego. Do Wojsk Obrony Terytorialnej wstąpił ponad 3 lata temu, ponieważ odczuwał potrzebę obrony własnej Ojczyzny i społeczności lokalnej. W życiu cywilnym prowadzi własną działalność gospodarczą Prywatnie interesuje się elektroniką, fotografią, oraz ogrodnictwem. Zespół rekrutacyjny, składający się obecnie z 5 żołnierzy pozyskuje najwięcej wniosków w 4W-MBOT a ppor. Bernard Kalinowski sam pozyskał ponad 140 kandydatów do służby w naszej formacji! Tel: 501 503 132

Rekruterzy od samego początku, kiedy tylko nawiążą kontakt z ochotnikiem, aż do momentu wcielenia, a czasem nawet i po wcieleniu, mają z nim ciągły kontakt. Po co to wszystko?

ppor. Rafał GIEDROJC- obecnie mieszkaniec liwy, gmina Miłomłyn. W służbie od 13 lat jako oficer Marynarki Wojennej. W Wojskach Obrony Terytorialnej od ich powstania, czyli 3,5 roku. Jestem kapelanem 42blp z wyboru biskupów elbląskiego i polowego. Owocem rekrutacji są moi uczniowie-podoficerowie w stopniu kaprala. Tel: 535 436 578

Uruchomiony serwis powstał, aby osoby poszukujące odpowiedzi na różnych forach lub grupach dyskusyjnych w Internecie, mogły szybko znaleźć najrzetelniejsze informacje dotyczące rekrutacji – poprzez bezpośredni kontakt z rekruterem, który może okazać się wprost sąsiadem ochotnika. Na chwilę obecną w 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej jest 40 rekruterów w całym województwie, a 200 rekruterów w całej Polsce.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.