PRZYGOTOWANIE DO ĆWICZEŃ „SŁUŻBY W AKCJI – OSTRÓDA 2017”

W środę 6 września w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych powiatu ostródzkiego.

Wzięli w nim udział przedstawiciele ostródzkich: Komendy Powiatowej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Aresztu Śledczego w Ostródzie, Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostródzie, Pogotowia oraz Dowódca Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Olsztynie.

Spotkanie miało na celu dokonanie wstępnych ustaleń dotyczących planowanego na dzień 27 października br. ćwiczenia koordynacyjnego polegającego na wspólnym działaniu w sytuacji kryzysowej i potrzebie zapewnienia lokalnego bezpieczeństwa publicznego przy wykorzystaniu możliwych środków fizycznych i technicznych będących w zasobach służb mundurowych i ratowniczych powiatu ostródzkiego.

W czasie przedsięwzięcia zostanie wypracowany wspólny dla wszystkich służb algorytm postępowania w sytuacji bezpośredniego i realnego narażenia życia i zdrowia obywateli znajdujących się na terenie objętym zagrożeniem.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.