UWAŻAJCIE. CHODZĄ PO DOMACH PODAJĄC SIĘ ZA POŚREDNIKÓW ENERGI

Nasza czytelniczka alarmuje. W poniedziałek około godz. 12:00 przyszli do jej domu ludzie, którzy podawali się za pośredników Energi (dostawca prądu i gazu), chcieli podpisania raportu potwierdzającego wybranie danych usług.

Pani Ilona relacjonuje –

Przedstawiali się jako pośrednicy z firmy Energa, nawet bardzo szybko pokazali plakietkę. Mówili ze rok temu zostało wysłane pismo na które nie otrzymali odpowiedzi i teraz trzeba wypełnić raport potwierdzający wybrane usługi takie jak rodzaj taryfy czy rozliczenie rzeczywiste. W moim przypadku powiedziałam ze takie sprawy załatwiam w punkcie obsługi na co Pani odpowiedziała ze w takim razie mam tam iść i gdy tam poszłam okazało się że nikt z Energi nie chodzi po domach i nie trzeba potwierdzać żadnych informacji. Wychodzi na to, że jest to podpisanie umowy z innym operatorem.

Teraz Pani Ilona zadeklarowała, że zgłosi tę sprawę na Policję. Niech sytuacja z jaką się zmagała będzie dla Was przestrogą. Nie dajcie sobie nic wcisnąć. Nie można też wykluczyć, że ci ludzie mogą podawać się za pośredników również innych firm.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.