ZAGINĘŁA 51-LETNIA WIOLETTA LECH

Policjanci z Morąga poszukują 51-letniej Wioletta Lech. Kobieta po raz ostatni widziana była dzisiaj ok 5:30 w miejscowości Wilamowo. Wszystkie osoby, które mają informację lub widziały zaginioną proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 112 lub bezpośrednio z policjantami z Komisariatu Policji w Morągu pod numerem 47 7324 400.

Policjanci poszukują 51-letniej Wioletty Lech z miejscowości Wilamowo. Kobieta dzisiaj (06.07.2021) około godziny 5:30 wyszła z mieszkania znajomej w miejscowości Wilamowo i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z A G I N I O N A  TO:  Wioletta Lech

RYSOPIS:

·  wiek 51 lat
·  wzrost około 160 cm
·  średnia budowa ciała, twarz owalna,
·  włosy do ramion, koloru czarnego

Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie dresowe w kolorze szarym, koszulkę typu T-shirt koloru ciemno – szarego. Na nogach miała klapki koloru białego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej  proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Morągu lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 47 7324 440 lub numer alarmowy 112.

źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.