NA KURZEJ GÓRZE OTWARTO NAJWIĘKSZY KOMPLEKS ZJEŻDŻALNI TUBINGOWYCH

09 lutego 2019 roku o godz. 11.00 w Kurzętniku uruchomiono największy całoroczny kompleks zjeżdżalni tubingowych na świecie.

Kompleks składa się z siedmiu zjazdów o łącznej długości ponad 700 metrów. Jedną z jego największych atrakcji jest zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIRBAG. To jednak nie koniec atrakcji w ramach kompleksu będzie można skorzystać z trzech zjazdów prostych, a także dwóch torów w obrębie których znajdują się tunele. W pełni oświetlony obiekt obsługiwany jest przez 120-metrowy wyciąg taśmowy. Według wskazań producenta firmy Neveplast jest to największy całoroczny kompleks zjeżdżalni tubingowych na świecie.

Kurza Góra to największy stok narciarski w północnej Polsce. Kurzętnik, miejscowość w którym znajduje się stok, znajduje się 54km od Ostródy, kilka kilometrów za Nowym Miastem Lubawskim. Ośrodek narciarski „Kurza Góra” to przede wszystkim najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce, trzy zróżnicowane trasy narciarskie, zimowy park rozrywki dla dzieci oraz szkółka narciarska „Kurza Akademia”.

1 comments

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.